• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Serbest Kürsü
  • Muhabbet Alanı

Muhabbet BUGÜN VİZYONA GİREN FİLMLER

Luna

ESB Takipçisi

DELİHA 2
Yönetmen: Gupse Özay
Oyuncular: Gupse Özay, Eda Ece, Ali Çelik
Tür: Komedi
Konu: Gupse Özay'ın hayat verdiği Deliha karakteri ikinci filmiyle karşımızda. Sürekli başına dert açan ama tertemiz bi kalbi olan Deliha, aşçılık kariyeri yapmaya karar vermiştir. Ancak birçok iş görüşmesinden olumsuz yanıt alır. En sonunda şık bir restoranda iş bulan Deliha'nın kurduğu hayaller acaba gerçeğe dönüşecek midir?
Yönetmenliğini ve başrolünü üstlenen Gupse Özay'ın aynı zamanda filmin senaristliğini de üstelndiğini belirtmeden geçmeyelim.

DAHA
Yönetmen: Onur Saylak
Oyuncular: Ahmet Mümtaz Taylan, Hayat Van Eck, Turgut Tunçalp
Tür: Dram/Polisiye
Konu: Gaza, küçük bir sahil kasabasında yaşayan ve buradan ayrılarak eğitimine büyük şehirde devam etmek isteyen, 14 yaşında bir gençtir. Fakat babası onu insan kaçakçılığı şebekesinin içine dahil eder. Gaza bu noktada bir yol ayrımına gelmiştir; ya bu suç dünyasının içinde kendine yeni bir hayat kuracaktır ya da kendiside bir göçmen olacaktır.
Haftanın ikinci yerli filminin senaryosu, Hakan Günday'ın "Daha" adlı romanından uyarlandı.

RUHLAR BÖLGESİ: SON ANAHTAR
Yönetmen: Adam Rotibel
Oyuncular: Lin Shaye, Leigh Whannell, Angus Sampson
Tür: Korku
Konu: Telepati ve durugörü alanlarında uzman olan parapsikolog Dr. Elise Rainier, asistanları Specs ve Tucker ile birlikte bir kurtarma görevine daha girişir. Ancak bu, sıradan bir kurtarma görevinin çok ötesinde olacaktır çünkü konu bu kez kendi aile evidir.

YOLCU
Yönetmen: Jaume Collet-Serra
Oyuncular: Liam Neeson, Vera Farmiga, Patrick Wilson
Tür: Gerilim/Aksiyon
Konu: Michael McCauley, rutin hayatı olan bir iş adamı ve aile babasıdır. Ancak birgün Michael, her gün bindiği trendeki bir yolcunun kimliğini açığa çıkartmak zorunda kalır. Bir komplonun içine düşmüştür ve tüm yolcuların hayatını kurtarmak için zamana karşı yarışmak zorundadır.
İlerlemiş yaşına rağmen hala aksiyon filmlerinin en çok aranan oyuncularından biri olan Liam Neeson, aksiyon dolu bu filmle bir kez daha karşımıza çıkıyor.

THE POST
Yönetmen: Steven Spielberg
Oyuncular: Meryl Streep, Tom Hanks, Sarah Paulson
Tür: Dram/Gerilim
Konu: Washington Post gazetesinde çalışan editör Ben Bradlee ve yayıncı Katharine Graham, ordu analisti Daniel Ellsberg tarafından sızdırılan Pentagon belgelerini yayınlama kararı alırlar. Belgeler, Johnson yönetiminin Vietnam Savaşı ile ilgili kamuoyu ve kongreye yalan söylediğini ve Nixon yönetiminin de savaşı gizlice tırmandırdığını ortaya koyarak büyük skandal yaratır. Nixon yönetimi, gazetenin bu belgeleri yayınlamasını durdurmaya çalışırken Savunma Bakan Yardımcısı William Rehnquist davayı yüksek mahkemeye sunar. Özgür basın kavramının korunabilmesi adına gazete ve ordu arasında büyük bir hukuk mücadelesi başlar.
Birçok başarılı filme imza atmış olan Stephen Spielberg, haftanın favorisi olan bu filmde de yönetmen koltuğunda.

ARAMIZDAKİ SÖZLER
Yönetmen: Hany Abu-Assad
Oyuncular: Kate Winslet, Idris Elba, Beau Bridges
Tür: Dram/Aksiyon
Konu: Birbirlerini tanımayan Ben Bass ve Alex Martin aynı uçakta yolculuk yapmaktadır. Uçak kaza yapar ve bu iki kişi hayatta kalır. Karla kaplı bir dağda mahsur kalan Ben ve Alex uzun süre kurtarılmayı beklerler. Yardım gelmeyince, hayatta kalmak için uzun ve zorlu bir yolculuğa çıkmak zorunda kalırlar.

ZİRVE
Yönetmen: Sattiago Mitre
Oyuncular: Ricardo Darin, Dolores Fonzi, Erica Rivas
Tür: Dram
Konu: Arjantin Başkanı Hernan Blanco, La Cordillera'da düzenlenen Latin Amerika siyasi zirvesine katılır. Gerek kendi ülkesinin gerekse diğer ülke başkanlarının Blaonco'dan beklentileri büyüktür. Ancak damadı Blanco'ya şantaj yapmaktadır ve geçmişle ilgili sırlar ortaya çıkmaya başladıkça Blanco'nun da huzursuzluğu artacaktır.

Son düzenleme:

Luna

ESB Takipçisi
Arkadaşlar merhaba,
Bundan sonra düzenli olarak Cuma günleri vizyona giren filmleri tanıtacağım. Oluşturmamı istediğiniz başka listeler olursa, talepleri değerlendirebilirim;)
Ayrıca film yorumlarınızı, favori filmlerinizi de paylaşabilirsiniz...

vado90

ESB Ustası
Ruhlar Bölgesi izlenebilir filme benziyor gitmeyi düşünebilirim. Umarım güzeldir.

vado90

ESB Ustası
Beğenilen bir seri. Eğer izlersen yorumlarını bizimle de paylaş. Diğer izlemek isteyenler için de fikir olur;)
Yarın gitmeyi düşünüyorum bakalım gidersem burdan da bilgilendirme yaparım. Fragmanı izledim güzele benziyor. Seri zaten güzeldi. Bu filminde kötü olacağını sanmıyorum.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Serbest Kürsü
  • Muhabbet Alanı